Neklouzavá podložka na jógu Dhaara

Vyhlašujeme konec klouzání!

Jóga tě baví a cítíš se po ní skvěle, jenže ty zpocené dlaně ve střeše po podložce tak kloužou! Nemůžeš se pořádně soustředit na dech a máš pocit, že neděláš žádné pokroky. A navíc nesnášíš plastové jógamatky, co vypadají jako babiččina koupelnová podložka … Taky to známe. A nenecháme tě v tom! Stojí to za to, tu lehkost pohybu si prostě zamiluješ.

Právě skladem

Designové podložky z mikrovlákna a kaučuku

Kámoška do nepohody. Drží tím líp, čím víc se potíš. Zároveň se o ni nepřerazíš při proskocích. Máme ji ve třech tloušťkách, studiové, odlehčené a cestovní. Je moc příjemná na dotek. Dá se bez obav vyprat v pračce. A taky je moc hezká a ekologická. Prostě jogamatka, kterou si okamžitě oblíbíš a nebudeš se o ni chtít dělit.

limitovaná koleklce

Limitovaná kolekce bohovsky vyladěných jogamatek, která vznikla ve spolupráci a vzájemné inspiraci s Amisuel, všestranně nadanou kreativní ženou a průvodkyní hlubinami duše. Od každého designu bude jenom 60 kousků celkem.

Jogamatka ahimsa: kaučuková eko podložka

Jógová praxe a ohleduplnost k planetě jdou ruku v ruce. Podložka AHIMSA – sanskrtský výraz pro nenásilí – má přirozeně neklouzavý kaučukový povrch, je šetrně vyrobená mimo Amazonský prales a je 100% recyklovatelná.

Korkové jogamatky

Vymazlená lahůdka pro milovníky stoprocentně přírodních materiálů. Korek má antibakteriální účinky, skvěle saje pot, příjemně voní a nenechá tě prochladnout od podlahy.

Absolutně neklouzavé podložky z PU

Ambition je absolutně neklouzavá podložka pro všechny, kteří to s jógou myslí vážně. Má dokonalý grip. Je širší a delší než běžné jogamatky, takže dodá tvé praxi potřebný prostor. A až doslouží, je 100% biologicky rozložitelná během 1–5 let.

Konečně podložky na jógu, které vydrží

A vydrží ještě víc, když se o ně budeš dobře a láskyplně starat.

Mikrovlákno i kaučuk jsou poměrně odolné materiály, takže naše protiskluzové podložky na jógu můžeš bez obav pořádně vyčistit.
Když přijdeš z lekce a máš pocit, že jógamatka nutně potřebuje očistu, prostě ji hoď do pračky (neboj, vejde se tam). Pokud z tebe zrovna moc neleje, stačí otřít podložku vlhkým hadříkem, přeci jen je to šetrnější. Stejně se dá čistit i korková jógamatka.
Korkovou podložku ani jogamtky z PU do pračky nedávej, nedělá jim to dobře.

 

Nakonec pár užitečných tipů:

vaše zkušenost s našimi podložkami

Mám od Dhaary neskutečnou korkovou podložku s kvetoucím, mandalovým lapačem snů a musím říci, že jsem jí propadla. Krásná práce, děkuji.

LP Angel

Nádherná, úžasná jógamatka. Hebká, neklouže... Krásně se na ní cvičí, naprosto jiný level během jógy. Moc děkuji...

Monika Figelová

Konečně jogamatka, která je příjemná, vydrží a má úžasný design.

Nikol Ilenčíková

Jsi v koncích a nevíš si rady s výběrem?

Tak neplýtvej svým drahoceným časem na internetech a zavolej nám, rádi ti poradíme, která je pro tebe ta pravá.

Jak vybrat podložku

Nevíš, který typ podložky pro tebe vhodný? Zjistíš to podle typu jógy, kterou děláš

Pomůcky na jógu

Jsou skvělým doplňkem pro tvou praxi, pomáhají ke správnému pochopení ásany