FILOZOFIE ZNAČKY DHAARA

jogamatka dhaara
KDO JE DHAARA?

Dhaara není jenom lokální brand pro jogíny a milovníky designu. Snažíme se budovat komunitu, kde vzájemně podporujeme své projekty, sdílíme zkušenosti a děláme svět příjemnějším místem k životu.

 

PROČ JSME ZNAČKU ZALOŽILI?

JANA, zakladatelka značky

Žiju jógou, mám ráda pohyb a baví mě design. Během osobní praxe a lektorování jógy mi pod rukama prošlo hooodně jogamatek, jenže žádná z nich neměla ten správný šmrnc. Některé klouzaly, jiné lepily, smrděly, případně se po půl roce začaly drolit a rozkládat. Prostě děs a hrůza. Měnit jogamatku každý rok přírodě fakt nepomáhá. Proto jsem se rozhodla, že to tak nenechám.

První kolekce krásných, ekologických a zároveň funkčních jóga podložek vznikla už v roce 2016.

Postupně začaly v obchůdku přibývat i další maličkosti, které potěší každého jogína s citem pro design i přírodu. Náš tým se dál rozrůstá o všestranně kreativní nadšence, kteří touží podílet se na tvorbě něčeho jedinečného.

 

FILOZOFIE ZNAČKY DHAARA?

DHAARA eco-friendly vyrobky 2

ECO-FRIENDLY

Používáme recyklované a recyklovatelné materiály, žádné ftaláty, silikony, toxická lepidla ani jiné fujtajbly.

PEČLIVĚ TESTUJEME V BRNĚ

Než vypustíme nový kousek do oběhu, podrobíme ho zatěžkávacím testům na různých lekcích jógy, na lezecké stěně i v terénu, abyste dostali jen to nejlepší.

Když jsme vymýšleli název značky našich jogamatek, inspirovali jsme se sanskrtským jménem Dhaara, které v překladu znamená nepřetržité plynutí. Je to taky jedno z mnoha jmen buddhistické bohyně hojnosti spojené s elementem země.

Všechny materiály výrobků i obalů se v tomto duchu snažíme volit tak, aby co nejméně zatěžovaly životní prostředí.

 

Poděkování_2-2


PODLOŽKY, KTERÉ POMÁHAJÍ

Jóga otevírá kyčle i srdce.

Už od samého vzniku věnuje DHAARA z každé prodané podložky 25 Kč organizaci Člověk v tísni.

Lidské utrpení nám není lhostejné, jenže sami nedokážeme spasit celý svět. Bohužel. Proto jsme se rozhodli věnovat část zisku z prodeje svých výtvorů této sympatické organizaci. Člověk v tísni pohotově zasahuje v oblastech postižených přírodními katastrofami, válečnými konflikty a pomáhá v místech, kde musí lidé žít v obtížných a nedůstojných podmínkách.

Děkujeme, že můžeme.Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz