FILOZOFIE ZNAČKY DHAARA

KDO JE DHAARA?

Dhaara není jenom lokální brand pro jogíny a milovníky designu. Snažíme se budovat komunitu, kde vzájemně podporujeme své projekty, sdílíme zkušenosti a děláme svět příjemnějším místem k životu.

 

PROČ JSME ZNAČKU ZALOŽILI?

JANA, zakladatelka značky

Žiju jógou, mám ráda pohyb a baví mě design. Během osobní praxe a lektorování jógy mi pod rukama prošlo hooodně jogamatek, jenže žádná z nich neměla ten správný šmrnc. Některé klouzaly, jiné lepily, smrděly, případně se po půl roce začaly drolit a rozkládat. Prostě děs a hrůza. Měnit jogamatku každý rok přírodě fakt nepomáhá. Proto jsem se rozhodla, že to tak nenechám.

První kolekce krásných, ekologických a zároveň funkčních jóga podložek vznikla už v roce 2016.

Postupně začaly v obchůdku přibývat i další maličkosti, které potěší každého jogína s citem pro design i přírodu. Náš tým se dál rozrůstá o všestranně kreativní nadšence, kteří touží podílet se na tvorbě něčeho jedinečného.

 

FILOZOFIE ZNAČKY DHAARA?

ECO-FRIENDLY

Používáme recyklované a recyklovatelné materiály, žádné ftaláty, silikony, toxická lepidla ani jiné fujtajbly

TESTUJEME V BRNĚ

Než vypustíme nový kousek do oběhu, podrobíme ho zatěžkávacím testům na různých lekcích jógy, abyste dostali jen to nejlepší

Když jsme vymýšleli název značky našich jogamatek, inspirovali jsme se sanskrtským jménem Dhaara, které v překladu znamená nepřetržité plynutí. Je to taky jedno z mnoha jmen buddhistické bohyně hojnosti spojené s elementem země.

Všechny materiály výrobků i obalů se v tomto duchu snažíme volit tak, aby co nejméně zatěžovaly životní prostředí.

 

PODLOŽKY, KTERÉ POMÁHAJÍ

Jóga otevírá kyčle i srdce.

Už od samého vzniku věnuje DHAARA z každé prodané podložky 25 Kč organizaci Člověk v tísni.

Lidské utrpení nám není lhostejné, jenže sami nedokážeme spasit celý svět. Bohužel. Proto jsme se rozhodli věnovat část zisku z prodeje svých výtvorů této sympatické organizaci. Člověk v tísni pohotově zasahuje v oblastech postižených přírodními katastrofami, válečnými konflikty a pomáhá v místech, kde musí lidé žít v obtížných a nedůstojných podmínkách.

Děkujeme, že můžeme.Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení