Výměna a vrácení zboží

VÝMĚNA A VRÁCENÍ PRODUKTŮ

Mrzí nás, že to nevyšlo na první dobrou, pojďme to vyřešit

 

Potřebuješ něco vyměnit ...

Nesedí ti velikost oblečení, typ nebo tloušťka jogamatky?
Poslali jsme omylem něco jiného? (Tak to se moc omlouváme.)

Napiš nám na hello@dhaara.cz a nezapomeň číslo objednávky, ať ti co nejdřív dodáme ten správný kousek, ze kterého budeš mít konečně radost. Výměnu po ČR a SR řešíme prostřednictvím Zásilkovny zdarma, obsluze své pobočky nahlásíš jen kód pro vrácení: 91138430. Do balíčku přilož vyplněný formulář. Zbytek zařídíme my.

Formulář pro výměnu zboží najdeš tady

Vrácený kousek prosím pošli nepraný, nepoškozený, nenošený a s původními cedulkami, aby udělal radost ještě někomu dalšímu (samozřejmě nepočítáme s vnitřním ochranným papírem).

 

Chceš zboží vrátit

Do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží můžeš podle zákona odstoupit od smlouvy a zboží vrátit. Dej nám o tom prosím nejdřív vědět na hello@dhaara.cz a nezapomeň prosím uvést číslo objednávky. Důvod vrácení uvádět nemusíš, ale můžeš, nám to pomůže a do budoucna třeba něco zlepšíme. Tvůj názor nás zajímá. Do balíčku přilož vyplněný formulář.

Formulář pro vrácení zboží najdeš tady

Pokud bude vrácené zboží v pořádku, nepoškozené, nenošené, neprané a v původním obalu, zašleme po jeho převzetí peníze zpět na účet, ze kterého proběhla platba. Náklady na dopravu v tomto případě nehradíme, ale můžeš využít Zásilkovnu za 75 Kč. Balíček lze pohodlně bez složitého vyplňování podat na tvé pobočce pod kódem 91138430, cenu za dopravu odečteme při vrácení peněz na účet.

 

Reklamace

Něco se pokazilo? Napiš nám na hello@dhaara.cz, stručně popiš, o co jde, a přilož fotografii vady.

V nejbližší možné době se ozveme a dohodneme se na dalším postupu. Na vyřízení reklamace zaslaných produktů máme až 30 dní, ale pokusíme se to vyřešit hned, jak to půjde.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz